התמכרות ילדים למסכים

התמכרות ילדים למשחקי מחשב

התמכרות לילדים למשחקי מחשב נהייתה חמורה מאוד בשנים האחרונות – במיוחד למשחקי רשת – יש לכך הרבה מאוד פתרונות, טיפול נכון בהחלט יעזור לילדכם בבעיה זו.

ישנם אנשים אשר מנהלים את כל אורך חייהם על משחקי המחשב, הופכים את הלילה ליום, מפתחים בעיות עיניים, גב , מפרקים וכ'ו… אך ורק בגלל התמכרות למשחקי מחשב ואנחנו כמובן יודעים שאין לזה סוף עד שלא עושים טיפול.

גמילה ממשחקי מחשב היא דבר יחסית מרכב משום שבניגוד לאלכוהול, סמים קשים והימורים, משחקי מחשב יכולים להיות אחלה של דבר להעביר לעיתים זמן מת, ליהנות קצת ולצאת מהשגרה, למה לא בעצם ? אבל כאשר זה מגיע אל מצב ההתמכרות, אז מתחילות הבעיות.

התמכרות למשחקי מחשב - מה שלא ידעתם

התמכרות ילדים לטלוויזיה

התמכרות ילדים לטלוויזיה הפכה להיות בעייתית מאוד גם במאה ה-20 – ילדים היום צופים לטלוויזיה יותר מכל דור אחר שהיה, הטלוויזיה יכולה להיות חינוכית ביותר אבל יכולה גם לכלול דברים שאנחנו לא היינו רוצים שהילדים שלנו יראו – בכדי שהילדים שלכם יוכלו לקבל קצת פרופורציות, חשוב מאוד שתדעו כיצד לטפל בהם בתבונה.

הילד התמכר למסך ? בעיה.

התמכרות ילדים למסכים

כאשר התמכרות למסכים מתחילה, אז גמילה ממסכים תהיה דבר קשה מנשוא, דווקא בגלל העובדה שהמחשב או הסמארטפון מציעים גם דברים חיוביים, בניגוד לעישון סיגריות או הימורים אשר מהם אנחנו נרצה להיגמל באופן מוחלט.

החדשות הטובות הן שבעזרת טיפול NLP  פורץ דרך עם טכניקות מוכחות ניתן לטפל בבעיה של התמכרות למסכים וגם לבצע גמילה ממסכים לפרק זמן ממושך.

צור וויש - טיפול בבעיות של התמכרויות ילדים לטכנולוגיה