התמכרות לטכנולוגיה

נעים מאוד, צור וויש, מומחה בטיפולי התמכרות לטכנולוגיה – כבר שנים שאני עוזר לאלפי ישראלים להוריד משמעותית את הזמן הטפל והמיותר בגלישה ברשת החברתית ועוזר להם לנצל אותו לדברים חיוניים באמת.

כל זאת בעזרת שיטת הNLP מיוחדת אשר הוכחה אינספור פעמים כנגד התמכרות למסכים.

מדובר בגישה פורצת דרך שמבחינה בין ההתנהגות – ההתמכרות במקרה שלנו – ובין הכוונה החיובית העומדת בבסיסה. אם רק נדע לענות על הצורך שההתמכרות מנסה לספק, נפתחות אפשרויות רבות עוצמה ואפילו מרגשות. ואיך נשיג זאת? באמצעות טכניקות ייחודיות ומדויקות שעושות שימוש בערוצים הלא-מודעים שבאדם, באופן שבו המוח-האנושי פועל, כמו גם בכוחות הפנימיים הטמונים בנו ושרק מחכים לבוא לידי ביטוי. על נושא ה- NLP הקרוב לליבי אני מרצה במכללת רידמן לרפואה משלימה. בנוסף, אני בוגר המסלול להנחיית קבוצות של מכללת גישות.

התמכרות לטכנולוגיה בימנו

אם אתה מכור לטכנולוגיה הגעת בדיוק אל המקום הנכון ! עכשיו אתה יכול ליהנות מטיפול פורץ דרך שבהחלט יכול לעזור לך לפתור את הבעיה שלך במהרה.

אחד הדברים היותר קשים בבעיה של התמכרות לטכנולוגיה היא הידיעה שבניגוד להתמכרויות אחרות (סיגריות, אלכוהול, הימורים ועוד)  לטכנולוגיה יש הרבה מאוד צדדים חיוביים ולכן אנחנו לא נרצה בטיפול לוותר על שימוש בטכנולוגיה, אלא להפחית אותו משמעותית.

אם אתה מחשיב את עצמך כאדם אשר מכור לטכנולוגיה ואתה רוצה לפתור את הבעיה של התמכרות לטכנולוגיה תאם עמי פגישה עוד היום !