התמכרות לטלפון

התמכרות לטלפון היא בהחלט בעיה מטרידה ! כל כך מטרידה שישנן מסעדות בארץ ובעולם שהתנאי שלהן לסעודה במסעדה היא אך ורק אם הלקוח יפריד את הסמארטפון מכיסו במהלך הסעודה.

התמכרות לפלאפון פוגמת קשות בתקשורת שלנו עם אנשים, עם חברים ועם המשפחה, היא הופכת אותנו לאנשים "רובוטיים יותר", פחות סבלניים, פחות רגישים וקשים יותר – מחקרים מצביעים על קשר הדוק בין התמכרות לטלפון ולבין דיכאון והסברה הרווחת היא שהמחלה הנפוצה ביותר בסוף המאה העשרים ואחת תהיה דיכאון.

אם חשבתם שיש רק דבר כזה שנקרא התמכרות לאייפון אז יש לכם טעות ! כיום ניתן להתמכר לכל סוג של סמארטפון, זה יכול להיות אנדרואיד וזה יכול להיות מכשיר סיני פשוט, התמכרות לאייפון כיום היא רק ביטוי שבה להמחיש את ההתמכרות לסמארטפון עצמו.

למרות שיש הרבה מאוד צדדים חיובים לסמרטפון, ההתמכרות אליו היא שלילית ביותר, הבעיה בהתמכרות לטלפון היא שונה מאשר התמכרות לקוקאין, סיגריות, הימורים וכדומה, משום שבניגוד להם, יש לאייפון ולכל סמארטפון אחר יתרונות רבים.

המצב האידיאלי אשר אליו נרצה להגיע בטיפול של התמכרות לפאלפון הוא שנדע להשתמש רק בצדדים החיוביים שלו מבלי להתמכר ולהיכנס למצב "זומבי".
קוראים לי צור וויש ואני מתמחה בטיפולים של התמכרות לאייפון ולכל פלאפון אחר – כבר למעלה מחמש שנים שאני מתמקד בשיטה פורצת דרך של NLP אשר הוכחה אלפי פעמים כשיטה היעילה ביותר להתמכרות לטלפון.

התמכרות לטלפון

אז מהו ה- NLP?

מדובר בגישה פורצת דרך שמבחינה בין ההתנהגות – ההתמכרות במקרה שלנו – ובין הכוונה החיובית העומדת בבסיסה. אם רק נדע לענות על הצורך שההתמכרות מנסה לספק, נפתחות אפשרויות רבות עוצמה ואפילו מרגשות. ואיך נשיג זאת? באמצעות טכניקות ייחודיות ומדויקות שעושות שימוש בערוצים הלא-מודעים שבאדם, באופן שבו המוח-האנושי פועל, כמו גם בכוחות הפנימיים הטמונים בנו ושרק מחכים לבוא לידי ביטוי. על נושא ה- NLP הקרוב לליבי אני מרצה במכללת רידמן לרפואה משלימה. בנוסף, אני בוגר המסלול להנחיית קבוצות של מכללת גישות.

איך מתחילים ?

התמכרות לטלפון היא דבר שקשה מאוד לפתור, אך בעזרת הטכניקות המוכחות של השיטה שלי תוכלו תוך זמן קצר להפסיק את ההתמכרות ההרסנית הזאת ולהחזיר לכם הרבה אור שנשאב מכם במהלך השנים האחרונות.

צרו עמי קשר כעת או השאירו הודעתכם ואשמח לתאם עמכם פגישת היכרות ללא תשלום והתחייבות.