התמכרות למסכים

התמכרות למסכים היא בהחלט בעיה שנוצרה בשנים האחרונות אצל מיליוני אנשים בעולם וגם אצל אלפי ישראלים.

כאשר התמכרות למסכים מתחילה, אז גמילה ממסכים תהיה דבר קשה מנשוא, דווקא בגלל העובדה שהמחשב או הסמארטפון מציעים גם דברים חיוביים, בניגוד לעישון סיגריות או הימורים אשר מהם אנחנו נרצה להיגמל באופן מוחלט.

החדשות הטובות הן שבעזרת טיפול NLP  פורץ דרך עם טכניקות מוכחות ניתן לטפל בבעיה של התמכרות למסכים וגם לבצע גמילה ממסכים לפרק זמן ממושך.

ניתן בהדרגתיות להיחשף למסך, אבל לאחר הטיפול המקיף, המטופל כבר לא יהיה מכור ו"זומבי" למסך כמו שהוא היה לפני הטיפול עצמו – קבלו עוד מידע על התמכרות לטלפון.

שמי צור וויש ואני מומחה בטיפולים של התמכרות למסכים ולאינטרנט !

התמכרות למסכים בימנו - הרצאה

אז מהו ה- NLP? וכיצד הוא עוזר כאשר זה מגיע אל התמכרות למסכרים ?

מדובר בגישה פורצת דרך שמבחינה בין ההתנהגות – ההתמכרות במקרה שלנו – ובין הכוונה החיובית העומדת בבסיסה. אם רק נדע לענות על הצורך שההתמכרות מנסה לספק, נפתחות אפשרויות רבות עוצמה ואפילו מרגשות. ואיך נשיג זאת? באמצעות טכניקות ייחודיות ומדויקות שעושות שימוש בערוצים הלא-מודעים שבאדם, באופן שבו המוח-האנושי פועל, כמו גם בכוחות הפנימיים הטמונים בנו ושרק מחכים לבוא לידי ביטוי. על נושא ה- NLP הקרוב לליבי אני מרצה במכללת רידמן לרפואה משלימה. בנוסף, אני בוגר המסלול להנחיית קבוצות של מכללת גישות.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על התמכרות למסכים \ גמילה ממסכים ? התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ואחזור אליכם עוד היום עם עוד פרטים.