התמכרות למשחקי מחשב

משחקי המחשב מלווים את האנושות עוד מסוף שנות השבעים של המאה הקודמת וכמובן עד היום.

האבולוציה של משחקי המחשב עברה תהליך בלתי נתפס, אם לפני 20 שנים פקמן היה נראה לנו כמו שיא הטכנולוגיה, אז היום יש לנו משחקים מורכבים שנראים ממש כמעט כמו המציאות עם אינסוף אפשרויות ומשחקי אונליין.

הבעיה מתחילה כאשר הילד \ הנער או המבוגר אשר משחק במשחקי מחשב מפתח אובססיה והתמכרות למשחקים אשר גוזלים מחיי היום יום שלו שעות יקרות.

התמכרות למשחקי מחשב

ישנם אנשים אשר מנהלים את כל אורך חייהם על משחקי המחשב, הופכים את הלילה ליום, מפתחים בעיות עיניים, גב , מפרקים וכ'ו… אך ורק בגלל התמכרות למשחקי מחשב ואנחנו כמובן יודעים שאין לזה סוף עד שלא עושים טיפול.

גמילה ממשחקי מחשב היא דבר יחסית מרכב משום שבניגוד לאלכוהול, סמים קשים והימורים, משחקי מחשב יכולים להיות אחלה של דבר להעביר לעיתים זמן מת, ליהנות קצת ולצאת מהשגרה, למה לא בעצם ? אבל כאשר זה מגיע אל מצב ההתמכרות, אז מתחילות הבעיות.

קראו כאן על התמכרות לרשתות חברתיות ופייסבוק.

קוראים לי צור וויש ואני מתמחה בטיפולים של התמכרות למחשב ולמשחקי מחשב – אני מתמקד בשיטה פורצת דרך של NLP אשר הוכחה אלפי פעמים כשיטה היעילה ביותר להתמכרות לטלפון.

כיצד NLP עוזר לאנשים עם בעיה של התמכרות למשחקי מחשב ?

מדובר בגישה פורצת דרך שמבחינה בין ההתנהגות – ההתמכרות במקרה שלנו – ובין הכוונה החיובית העומדת בבסיסה. אם רק נדע לענות על הצורך שההתמכרות מנסה לספק, נפתחות אפשרויות רבות עוצמה ואפילו מרגשות. ואיך נשיג זאת? באמצעות טכניקות ייחודיות ומדויקות שעושות שימוש בערוצים הלא-מודעים שבאדם, באופן שבו המוח-האנושי פועל, כמו גם בכוחות הפנימיים הטמונים בנו ושרק מחכים לבוא לידי ביטוי. על נושא ה- NLP הקרוב לליבי אני מרצה במכללת רידמן לרפואה משלימה. בנוסף, אני בוגר המסלול להנחיית קבוצות של מכללת גישות.

אל תהססו לפנות אלי לכל שאלה בנושא התמכרות למשחקי מחשב וגם התמכרות למחשב ולאינטרנט.

ניתן לקבוע פגישת היכרות ללא תשלום והתחייבות ולשאול כל שאלה בנושא גמילה ממשחקי מחשב.