התמכרות לסמארטפונים

התמכרות לסמארטפונים היא בעיה שהתחילה רק בעשר שנים האחרונות – עד לפני שנת 2007 אנשים עוד היו משתמשים בטלפונים סלולריים ישנים בהרבה, בלי אינטרנט, בלי טאץ', ומקסימום סנייק.

העשור האחרון פתח עולם חדש לגמרי, נתונים מראים שכמעל ל60 אחוזים מהגולשים באינטרנט הם דרך הסמארטפונים, הפרסומות, אתרי האינטרנט, ההודעות, ואלמנטים נוספים היום כבר מגיעים מובנים למובייל כולל אינסוף אפליקציות.

בפעם הבאה שאתם הולכים למקום הומה אדם, אם זה אוטובוס, מסעדה, לובי של מלון, או כל מקום אחר – תוכלו לראות עד כמה נהיינו רובוטים של עצמו ! אוחזים את המכשיר, גוללים מידע, ולא מורידים את העיניים מהסמארטפון – אפשר כבר להגיד שאנחנו דור של זומבים.

טיפול בהתמכרות לסמארטפונים

נכון, התמכרות לסמארטפון היא דבר שלילי ביותר גם בפן התעסוקתי, הפסיכולוגי וגם הבריאותי, אבל הסמארטפון מביא איתו הרבה מאוד יתרונות שעוזרים לנו ליעל את חיינו, אז כיצד מגיעים למצב שבו אנחנו משתמשים רק ביתרונות ולא מתמכרים לחלוטין ?

אם אתה או אחד מבני משפחתך סובל מבעיה של התמכרות לסמארטפונים הגעת בדיוק אל המקום הנכון ! עוד על התמכרות לטכנולוגיה באתרנו.

שמי צור וויש ואני מומחה בטיפולים של התמכרות לסמארטפון ואני כאן כדי לתת לך כתף תומכת ולהוציא אותך מהבעיה הכל כך מטרידה הזאת בעזרת שיטה פורצת דרך של NLP אשר הוכחה אינסוף פעמים כשיטה הפרקטית ביותר בבעיה זו.

אז מהו ה- NLP ? כיצד השיטה עוזרת כאשר זה מגיע אל התמכרות לסמארטפונים ?

מדובר בגישה פורצת דרך שמבחינה בין ההתנהגות – ההתמכרות במקרה שלנו – ובין הכוונה החיובית העומדת בבסיסה. אם רק נדע לענות על הצורך שההתמכרות מנסה לספק, נפתחות אפשרויות רבות עוצמה ואפילו מרגשות. ואיך נשיג זאת? באמצעות טכניקות ייחודיות ומדויקות שעושות שימוש בערוצים הלא-מודעים שבאדם, באופן שבו המוח-האנושי פועל, כמו גם בכוחות הפנימיים הטמונים בנו ושרק מחכים לבוא לידי ביטוי. על נושא ה- NLP הקרוב לליבי אני מרצה במכללת רידמן לרפואה משלימה. בנוסף, אני בוגר המסלול להנחיית קבוצות של מכללת גישות.

דווקא בגלל שלא מדובר על שימוש רע במלוא מובן המילה (כמו שימוש בסמים קשים, עישון סיגריות או הימורים) התהליך יכול להיות אפילו טיפה מורכב יותר ! בתהליך נדע כיצד בסופו של דבר לא להתמכר למכשיר הסלולרי שלנו ולדעת "לשאוב" ממנו רק את הדברים החשובים והמועילים.

לעוד מידע על התמכרות לסמארטפונים התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונחזור אליכם בהקדם.