התמכרות לרשתות חברתיות

בטוח שמעת לא פעם ולא פעמיים בחיים שלך שאומרים לכם "פתחת התמכרות לרשתות חברתיות" – ההתמכרות לפייסבוק, טוויטר, יוטיוב, ועוד רשתות חברתיות היא התמכרות של ממש וכיום יש לה טיפול ייחודי , יעיל ומוכח !

אם הדבר הראשון שאתה עושה בבוקר לפני צחצוח שיניים הוא להסתכל על נוטיפיקציות בפייסבוק ולראות "מה חדש" בפיד שלך, ואם אתה במהלך העבודה מטייל מפרופיל לפרופיל, ואם אתה באמצע ארוחה, בזמן למידה, או בכל זמן שלא אופייני לגלישה ברשת החברתית – מוצא את האצבע שלך לא מפסיקה לחלק לייקים, לרשום תגובות, לרפרף מתוכן לתוכן, אז אתה ככל הנראה פתחת התמכרות לרשתות חברתיות.

אחד הדברים היותר קשים בהתמכרות לרשתות חברתיות היא הידיעה שבניגוד להתמכרויות אחרות כמו סיגריות, אלכוהול, סמים קשים, והימורים בקזינו – אשר להם אין באמת בנפיטס או צדדים חיוביים שתורמים לחיים שלנו, הפייסבוק עצמו הוא מקור טוב מאוד לתקשורת, למידה, קניית מוצרים, המלצות, ועוד אלף ואחד דברים שאפשר לבצע בצורה יעילה וחכמה באמצעות הפלטפורמה הזאת.

לכן המטרה שלנו תהיה לא לבצע ניתוק מוחלט מהרשת החברתית (אלא אם כן המטופל רוצה לעשות גמילה מפייסבוק בצורה אבסולוטית) אלא הורדה משמעותית בזמן השימוש היום יומי.

מדובר על משימה לא פשוטה, אבל החדשות הטובות הן שאצלי תוכלו לעשות זאת על הצד המהיר והמקצועי ביותר בשיטה מוכחת ופורצת דרך אשר עובדת על יותר מ-90% מהאנשים.

נעים מאוד , צור וויש, מומחה בטיפולי התמכרות לפייסבוק – כבר שנים שאני עוזר לאלפי ישראלים להוריד משמעותית את הזמן הטפל והמיותר בגלישה ברשת החברתית ועוזר להם לנצל אותו לדברים חיוניים באמת.

התמכרות לרשתות חברתיות - יש לזה טיפול

התמכרויות טיפול יעיל

כל זאת בעזרת שיטת הNLP מיוחדת אשר הוכחה אינספור פעמים.

מדובר בגישה פורצת דרך שמבחינה בין ההתנהגות – ההתמכרות במקרה שלנו – ובין הכוונה החיובית העומדת בבסיסה. אם רק נדע לענות על הצורך שההתמכרות מנסה לספק, נפתחות אפשרויות רבות עוצמה ואפילו מרגשות. ואיך נשיג זאת? באמצעות טכניקות ייחודיות ומדויקות שעושות שימוש בערוצים הלא-מודעים שבאדם, באופן שבו המוח-האנושי פועל, כמו גם בכוחות הפנימיים הטמונים בנו ושרק מחכים לבוא לידי ביטוי. על נושא ה- NLP הקרוב לליבי אני מרצה במכללת רידמן לרפואה משלימה. בנוסף, אני בוגר המסלול להנחיית קבוצות של מכללת גישות.

יש לכם עוד שאלות על התמכרויות טיפול ? רוצים לקבוע פגישה לגבי התמכרות לרשתות חברתיות ? אני כאן בשבילכם – אנונימיות מוחלטת , שירות אישי ומקצועי ומחירים הנוחים לכל כיס.