טיפול בהתמכרות לאינטרנט

מהפכת האינטרנט היא אולי המהפכה הגדולה ביותר שהתרחשה במאה שנים האחרונות – בתוך פחות מ-20 שנים הפך העולם שלנו ממקום מופרד ומפולג לכפר גלובלי אחד שלם.

כולם יכולים לתקשר עם כולם, כולם יכולים לראות את כולם בכל עת, והמידע פשוט שם – כל מה שאתה צריך לעשות הוא לבחור מה אתה רוצה לראות וללמוד.

האינטרנט הביא איתו הרבה דברים טובים, אם זה למידה מהירה יותר של דברים, תקשורת מהירה ונוחה יותר בין אנשים בכל רחבי העולם, ואיחוד עולמי.

עם זאת, האינטרנט הביא גם הרבה מאוד דברים שליליים שממש מקבילים לדברים הטובים.

התמכרות למין באינטרנט, צפייה בתכנים לא הולמים ללא הגבלת גיל, שיימינג, גישה נוחה לפדופיליה וניצול מיני, סחר בנשק וסמים, ועוד הרבה מאוד דברים נוספים נהפכו להיות קלים ונגישים יותר בעקבות המהפכה האינטרנטית.

כיום בשנת 2017, ניתן להצביע על כמות לא נתפסת של אנשים אשר מוגדרים כמכורים לאינטרנט – אם תמיד שמעתם על התמכרות בנושאים כמו עישון והימורים, אז כיום התמכרות לאינטרנט היא לא פחות קשה.

טיפול בהתמכרות לאינטרנט

טיפול בהתמכרות לאינטרנט – הגמילה

גמילה מאינטרנט לא נגמרת ביום אחד, ויותר מכך, לעיתים קשה יותר לטפל בהתמכרות לאינטרנט דווקא בגלל שאנחנו לא רוצים "להתנזר" ממנו, אלא פשוט להפחית משמעותית את השימוש בו.

שמי צור וויש ואני מבצע טיפול בהתמכרות לאינטרנט , התמכרות למין באינטרנט , וגם גמילה מאינטרנט בצורה מוחלטת במקרים קיצוניים יותר.

קראו עוד על טיפול בהתמכרות לסמארטפונים בעמוד זה.

בני נוער נקשרו תמיד לרוח משוחררת, לחשיבה רעננה ולא מקובעת, ולבחירות שיש בהן משהו מההרפתקה והאתגר. כשראיתי עד כמה ילדים ומתבגרים מוצאים עצמם ספונים בחדרם, מתמסרים לעולם הווירטואלי במקום זה האמיתי, גמלה בליבי ההחלטה לשחרר את הניצוץ והפלא הכלואים בנפשם. מוכשרים עד להדהים, חכמים ויצירתיים, אבל האזיקים הדיגיטליים חזקים מהם אפילו יותר.

בעזרת שיטת NLP אשר נחשבת לפורצת דרך בעולם ההתמכרות ניתן להפוך כל משתמש מכור לאינטרנט להיות משתמש רגיל לחלוטין ששואב רק את האלמנטים החיוביים מהאינטרנט.

אשמח לפרט לכם עוד על המסע שנעבור ביחד כדי לפתור לכם את הבעיה אחת ולתמיד.

לקבלת מידע נוסף על התמכרות למין באינטרנט ועל טיפול בהתמכרות לאינטרנט צרו עמי קשר עכשיו ואשמח לענות על כל שאלה.